Hotels Lombok

Hotels Lombok

Verblijf direct aan of nabij de mooiste stranden
Van tropische witte stranden tot bruisende steden
Een ontspannen vakantie in prachtige accommodaties
Download Brochure
Logo Stichting Garantiefonds Reisgelden Aangesloten bij SGR

Hotels Lombok

Lombok is het perfecte eiland om heerlijk te genieten van rust en ontspanning. Geniet van de ongerepte stranden en het prachtige landschap op Lombok. HSS Azië Reizen heeft een uitgebreide selectie hotels op Lombok en de Gili-eilanden voor uw perfecte vakantie. U kunt kiezen voor luxe hotels met 3 of 4 sterren wel of niet gelegen aan het strand. We hebben voor ieder wat wils. Bekijk het aanbod aan hotels op Lombok gelegen op de mooiste locaties! Niet alle hotels staan op deze site dus staat het hotel van uw keuze er niet bij neemt u dan gerust contact met ons op zodat wij een vrijblijvende offerte voor u kunnen maken. 

Royal Regantris Villa Karang

v.a.€ 33,00
Gili Air

Royal Regantris Villa Karang is een comfortabel villa- en resortcomplex met gemakkelijke toegang, gelegen aan het strand van Gili Air, Lombok, West-Nusa Tenggara. De focus ligt hier op luxe, met behoud van authentieke lokale ervaringen, die de pracht van de omgeving, de bevolking en de cultuur benadrukken en een onvergetelijke beleving mogelijk maken.

Ligging

Het hotel bevindt zich op 25 minuten varen van de haven van Lombok en heeft directe toegang tot het strand.

Faciliteiten

Receptie, 2 zwembaden, restaurant,  bar, Wifi, fietsverhuur, wasservice, excursiebalie, babysitservice.

 

Kamers

Alle kamers hebben uitzicht op de tuin en zijn voorzien van airconditioning, flatscreen-tv, zithoek, waterkoker en minibar. De badkamer beschikt over een douche en toilet.

 

GILI AIR

Royal Regantris Villa Karang 3«

Alle prijzen zijn per persoon

Basisverzorging: logies en ontbijt

01 april 2025 – 31 maart 2026

 

2 persoonskamer

per nacht

1 persoonskamer

per nacht

Standard Garden View

€ 33

€ 66

Superior AC Garden View

€ 42

€ 84

 

 

 

Toeslag hoogseizoen

01 juli – 31 augustus: € 17,00 per kamer/per nacht

22 december – 05 januari: € 28,00 per kamer/per nacht

 

Transfer in/uit Gilia Air: op aanvraag

Verplichte toeslag Kerst- en Nieuwjaarsdiner: Op aanvraag